#

سفارش آنلاین

سفارش
ويژگي هاي فروش اينترنتي انواع محصولات شرکت مهرگان

امنيت
امنيت در فروشگاه هاي اينترنتي يکي از مهم ترين نکات در خريد اينترنتي يا آنلاين است ، ما در شرکت مهرگان به شما اين اطمينان را ميدهيم که سفارشات شما از طريق تلفن انجام ميگيرد و مبلغ پرداختي از طريق پرداخت هاي بانکي از اينترنت ، شعب بانک ها ، از طريق کارت به کارت ، پرداخت در دفتر مهرگان با کارت يا پول ، و در آخر پرداخت مبلغ خريد به حمل کننده سفارش .

اطمينان
شرکت مهرگان با سال ها تجربه در زمینه توليد لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری  و استفاده از بهترين مواد اولیه وارداتي ، محصولاتی بسيار با دوام و گارانتي دار را برای شما خريدار گرامي ارسال مي کند.

اطلاعات
تمامي اطلاعات انواع محصولات در سايت به همراه آيکن و تصاویراجناس در وب سايت ثبت شده است و اگر باز هم شما سوالي قبل از خريد و سفارش داشتيد ، مي توانيد با کارشناسان ما در ارتباط بوده و اطلاعات کامل را کسب نمایید.

سرعت
ارسال سريع سفارشات به تمامي نقاط ایران در کمترين زمان ممکن ، ارسال سفارشات در مهرگان از فروشگا هاي اينترنتي هم سريع بوده و اگر به دنبال خريد سريع اينترنتي هستيد و از پرداخت آنلاين وحشت داريد و يا رمز دوم نداريد ما به شما تجربه سريعترين راه خريد لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری را نشان ميدهيم.

قيمت
قيمت محصولات ما از توليد به مصرف بوده و ما مستقيم با قيمت کارخانه انواع اجناس را به فروش ميرسانيم.

در پايان اميدوار هستيم که شما خريد اينترنتي وايت برد آسان و راحتي را داشته باشيد.شما می توانید سفارش خود را در فرم زیر ثبت کرده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود و یا مستقیما با ما تماس بگیرید و سفارش خود ثبت نمایید .
سفارش آنلاین