#

درباره ما

شرکت پایانگار مهرگان تولید کننده لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری
درباره ما

با تائیدات حضرت حق و تلاش شبانه روزی در راستای ترویج فرهنگ مصرف و خرید کالای مرغوب ایرانی شرکت ما بزرگترین و مجهزترین مجتمع تولید کننده لوازم کمک آموزشی و تجهیزات اداری و انواع تخته وایت برد در سال 1385 به بهره برداری کامل رسید افتخار ما این است که با ارائه محصولی برتر به دست ایرانی و برای ایرانی به یکی دیگر از اهداف خود که پیشرفت صنعت ملی و در نهایت ایجاد اشتغال سازندگی و آینده ای روشن برای فرزندان این مرز و بوم و پشتوانه ای برای صنایع عظیم داخلی است دست یافته ایم و با توجه به اهداف این شرکت در حفظ کیفیت و ارتقاء آن در فاز اول تولید و ارائه محصولات جدید در مراحل بعدی می باشد.

شرکت ما با افتخار بعنوان یکی از مطرح ترین مجموعه های فعال در عرصه تولید وایت برد و تجهیزات اداری با توجه به عرق ملی خود در راستای ارتقاء صنعت کشور، رسالت خود را به انجام رسانده است.

در زمانی که بازار های ایران مورد هجوم محصولات خارجی گوناگون با کیفیت و قیمت های مختلف قرار گرفته، سعی داشته با کادری مجرب و متخصص (متشکل از واحد های طراحی، مهندسی، برنامه ریزی، اداری مالی، کنترل کیفیت و تولید ) نسبت به زمینه تولید ملزومات آموزشی و تجهیزات اداری دقت بیشتری داشته باشیم.

طی این سال ها شرکت با توجه به توانائیهای بالقوه، اعتبار قابل توجهی را در وزارتخانه ها، دانشگاه ها، موسسات دولتی و خصوصی کسب نموده است.

در حال حاضر بیش از 30 نمایندگی رسمی و فعال در سطح تهران و سایر استانها همراه با تعداد بیشماری فروشگاهای معتبر در سراسر کشور، شرکت را در زمینه توزیع محصولات یاری می نمایند.

برای تحقق اهداف ذکر شده اعم از مشاوره، طراحی، تولید و اجرا پذیری مدیریت این شرکت آماده دریافت نظرات و پیشنهادات صاحب نظران، مدیران مراکز آموزشی وتولید کنندگان محترم این محصولات در سراسر ایران عزیز می باشد.

مجموعه ما در راستای مشتری مداری همیشه تلاش کرده که شاخص های رقابت پذیری ( زمان، قیمت و کیفیت ) را مد نظر قرار دهد.